Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Elektro

Elektrická trouba má své výhody, víte, ale jak ji správně vybrat? Zaměřte se hlavně na funkce!

Rádi si něco upečete nebo máte velkou rodinu a vaříte denně? Troubu doma potřebujeme často, ovšem je lepší mít klasickou plynovou nebo elektrickou? 

Elektrická trouba má své výhody, víte, ale jak ji správně vybrat? Zaměřte se hlavně na funkce! 

Plynovou troubu zná každý, a možná, že i vy ji máte ještě doma. Přemýšlíte ale nad tím, že by bylo třeba troubu vyměnit? Elektrické trouby mají nespočet výhod a navíc je nabídka opravdu velká. Záleží na tom, jaké funkce vyžadujete nebo i na tom, kolik peněz do nové trouby můžete investovat. To všechno by mělo rozhodovat ve chvíli, kdy budete troubu vybírat. Co všechno tedy elektrické trouby umí a jaké jsou jejich výhody, co oceníte v praxi při každodenním pečení? 

pečení koláče

Elektrická trouba může mít mnoho funkcí

Zásadních rozdílů mezi plynovými a elektrickými troubami je hned několik. Ne že by byly plynové trouby špatné, mnoho lidí už si na ně zvyklo a určitě pečou skvěle, ale elektrické trouby mají nespočet funkcí, které usnadňují pečení a pomohou tak připravit mnohem lépe veškeré pokrmy. Elektrické trouby mohou mít několik základních funkcí, ty jsou pak cenově nejpřijatelnější, ale dražší elektrické trouby mohou mít tolik funkcí, že budete mít pocit, že trouba za vás ohlídá úplně všechno. 

Elektrické trouby a jejich funkce jsou uzpůsobeny tomu, abyste v troubě mohli péct cokoliv a vždy se jídlo povedlo. Umí grilovat, rozmrazovat potraviny, péct pizzu, tak aby byla dokonalá. Skvělou funkcí je i čištění, kdy se vám podstatně zjednoduší údržba trouby. 

moderní elektrická trouba

Vybírejte to, co využijete 

Cenové rozmezí je ale obrovské, koupíte elektrickou troubu za pár tisíc, ale i troubu za několik desítek tisíc. Proto je lepší vybírat si elektrickou troubu dle toho, co opravdu budete využívat. Těch funkcí je totiž skutečně celá řada. Pokud nějaké ale nebudete vůbec využívat, jen byste zbytečně platili více. I levnější elektrické trouby jsou totiž výkonné a nabízejí základní funkce pro pečení různých pokrmů. Navíc můžete vybírat trouby vestavěné, samostatné, se sporákem ale i bez něj, takže se v podstatě dá najít místo kdekoliv ve vaší kuchyni. Elektrické trouby navíc mohou mít i zajímavý design, proto se hodí i do těch nejmodernějších kuchyní. 

Rozhodovat by pak měl i objem trouby, řiďte se tím, kolik členů vaše domácnost má.