Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Podívejte se na možnosti, které Philips Hue otevírá

Philips Hue patří do skupiny moderních technologií, která sice není dostupná široké veřejnosti, ale zákazník, který si ji pořídí, je z ní naprosto unešený. Jde totiž o kompletní systém domácího osvětlení, které je natolik sofistikované, že může zastat funkci nejenom světel, ale také zabezpečení. Nastavení osvětlení je totiž opravdu propracované, o čemž svědčí i spokojenost zákazníků.

počítač

O co se v podstatě jedná?

Jako základ této technologie jsou různé typy zdrojů světla. V sortimentu, který je možné zakomponovat do skupiny Philips Hue, najdete nejenom klasické LED žárovky, které jsou obecně známé, ale také různé panely, pásky nebo třeba bodové osvětlení. To všechno připravené k zapojení do kvalitního systému, který změní vaši domácnosti k naprostému nepoznání. Nebude to totiž obyčejné světlo, které si můžete nastavit nějakým ovladačem nebo speciálním vypínačem. Bude to kompletně programovatelné osvětlení, které může poznat, kdy jste přišli domů, případě může vaši přítomnost simulovat náhodným vypínáním a zapínáním, zatímco jste na dovolené.

Efektivita, která však něco stoj

Ačkoliv jde o technologii, která svou podstatou vyhovuje každému, je zde jedno velké ale. Tím je cena, která není zrovna nízká, pokud byste se nechtěli omezovat, ale chtěli mít ve své domácnosti opravdu kvalitní a především kompletní systém. Zajímavostí je také samotné ovládán, které můžete realizovat prostřednictvím běžných chytrých technologií. Máte-li doma tablet nebo mobilní telefon s operačním systémem, můžete si hravě nastavit ovládání, a proto budete mít kontrolu nad osvětlením vždy u sebe.

inteligentní domácnost

Najděte si svůj důvod, proč do této technologie zainvestovat:

  • Zvýšené bezpečí prostřednictvím náhodného zapínání světel
  • Možnost nastavit si intenzitu osvětlení
  • Spouštění světel i bez toho, abyste fyzicky sahali na vypínač
  • Ovládání pomocí mobilního telefonu nebo tabletu
  • Kompletní sortiment zdrojů světla