Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Business

Chcete okořenit nějakou akci?

Dámy, co vy na to?

Muži i ženy si čas od času rádi připraví dámskou či pánskou jízdu, a podle toho volí i program. Lidé se občas potřebují a chtějí pobavit, aby si odpočali od denních problémů a povinností. Mezi oběma pohlavími jsou velmi oblíbené návštěvy striptýzů, protože člověk se pobaví a užije si s přáteli i horké chvilky. Jde jen o zábavu, o nic víc. Proto je to zábava, kterou si objednává na své akce tolik lidí. Právě striptýz je velmi populární zábava, která je sofistikovanější, než byste si kdy mysleli. Nejde jen o to, že se muž či žena svlékají do naha za rýmu hudby, ale jde opravdu o kulturní zážitek. Kořeny této zábavy sahají zhruba dvě stě let zpět.

striptérka u tyče

Je to specifická forma umění, k níž je potřeba mít nejen hezké tělo a smysl pro pohyb, ale hlavně odvahu se ukázat cizím lidem. Proto tuto práci nemůže dělat každý. Každý si ji ale může užít z pozice diváka. Využít můžete například pánský striptýz v Praze Striptyz-show, který si vás získá zkušenými a pohodlnými striptéry. Nabízíme vám skupinový striptýz nebo vystoupení jednotlivce. Záleží jen na vás, co vám bude více vyhovovat. Rozpalte to například na rozlučte se svobodou nebo na oslavě narozenin. S naší pánskou společnosti se určitě nudit nebudete, ale stydět možná ze začátku ano.

pánové striptéři

Zadejte nám poptávku
Chcete vědět, na kolik korun takové vystoupení vyjde? Chcete mít zajištěný striptýz na termín, který potřebujete? Ozvěte se nám o nejdříve, protože termíny se velmi rychle plní. Právě striptýz se stal v poslední době velmi populární zábavou na mnoho různých akcí. Obratem vám pošleme cenovou nabídku, a případě vám zarezervujeme termín. Všechny případné dotazy vám rovněž rádi zodpovíme. Užijte si lechtivou zábavu která má styl a úroveň – právě tyto kvality vám můžeme zaručit – i striptýz může nějak vypadat. Nebojte se toho, jde o zážitek na celý život.