Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Business

Stažení videí a zvuku z internetu

a ad>

V dnešní době používá internet skoro každý. Každý máme mobil neustále u sebe a častokrát si nedovedeme představit bez mobilu žít. Holt doba jde dopředu a internet se stal nedílnou součástí našich životů. Ovšem hodně času nám berou sociální sítě, které mnohdy v mobilu ani nepotřebujeme. Sociální sítě jsou, jak já říkám, “žrouti času”, ale občas jsou k něčemu dobré. Instagram, Facebook, Reddit, Twitter, Pinterest, Youtube a mnoho dalších. Hodně lidí hojně využívá právě tyto sociální sítě k vydělávání peněz, což je dle mého názoru skvělé, kdo by takovou práci nechtěl, jen točit různá videa a být sám sobě pánem.

zvuková stopa

Je ale těžké prorazit, protože v dnešní době se chce stát influencerem, nebo známým youtuberem snad každý teenager, ve většině i děti. Ale co když chcete právě nějaké video uložit do vašeho zařízení a nevíte jak na to? Stránka Video a audio downloader video https://www.stahujvidea.cz/ je tu od toho. Jak už název stránky napovídá, jedná se o internetovou stránku, která umožňuje stahovat bez poplatku jakákoliv videa a audio stopy. A to i bez omezení délky videa nebo audio stopy. Postup pro stažení videí nebo zvuku je naprosto jednoduchý a zvládne ho každý z jakéhokoliv zařízení – to mi přijde úplně super, zvládnete to hravě třeba i z mobilního telefonu.

tlačítko stažení

Budete akorát potřebovat video či zvuk, který si chcete stáhnout. Zkopírujete si URL adresu odkazu, následně si otevřete stránku Video a audio downloader. Zde vložíte odkaz do políčka hne na úvodu stránky a poté stačí jen kliknout na políčko s ikonou pro stahování. Stažení video nebo zvuku závisí na jejich délce, ale celé to trvá jen několik pár minut. Je to strašně snadné a rychlé. Stažené video nebo zvuk ovšem používejte jen pro své vlastní potřeby a účely, nesdílejte video (zvuk) na internetu, jelikož byste z toho mohli mít postih – za porušení autorských práv.