Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Business

Využijte výhodné polohy města Kladna k podnikání

Lidé, kteří nikdy v životě nenavštívili město Kladno, o něm mohou mít poněkud zkreslenou představu, kterou ještě podpoří například píseň skupiny Yo Yo Band. V textu skladby se uvádí, že tu „omamně voní vysoké pece“, a při sledování videoklipu máte dojem, že se tu dá přežít jen v plynových maskách.

město Kladno

Ani za socialismu tu nebylo ovzduší tak znečištěné, jak se mnozí domnívají, a v dnešní době tu navíc žádné vysoké pece nejsou v provozu. Kladenské železárny Poldi již dávno ukončily svou činnost a ačkoli je zde stále k dispozici část průmyslové zóny, nejde o tak rozsáhlý výrobní proces.

Kladno navíc disponuje jednou zásadní předností, kterou vám nedokáže nabídnout většina měst v České republice – město je doslova obehnáno lesem a v jeho blízkosti se nachází dvě významné přírodní památky – Přírodní park Džbán a CHKO Křivoklátsko. Z Kladna je to jen malý kousek k řece Berounce, která patří k nejkrásnějším rekreačním lokalitám ve střední Evropě.

tvorba webu

Podnikání na Kladensku

Kdo se rozhodne na Kladensku podnikat, může využít právě této výhodné polohy města a zároveň blízkosti Prahy a také dálničních spojení do většiny míst středních, severních a západních Čech. Podnikání na Kladensku může mít mnoho podob, může jít o služby, prodej zboží, průmyslovou výrobu anebo čistě o obor informatiky či designu.

K podnikání bude zapotřebí webová prezentace nebo e-shop, bez toho se dnes prakticky nehnete z místa a nezískáte potřebnou klientelu. S tvorbou loga v Kladně a s vytvořením webových stránek pomohou profesionálové, kteří se zároveň postarají o jejich vizáž, grafickou úpravu, přehledná menu a jednotlivé položky a také SEO.

SEO potřebujete pro zajištění optimálních výsledků při vyhledávání klíčových slov v internetových vyhledávačích, což jsou hlavní zdroje, kde lidé poptávají veškeré činnosti na Internetu uveřejněné.