Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Žárovka W5W v provedení Cool Blue Intense

Společnost Osram si vybudovala kariéru zásluhou vynikající jakosti a širokého rozpětí výrobků osvětlovací techniky. Spolehlivé světelné zdroje dodává i pro automobilový průmysl a jméno této firmy zná většina motoristů. Je spojeno se špičkovými parametry, podepřenými zkušenostmi řidičů z reálného provozu.
Kromě základních typů autožárovek je trh zásoben i produkty s mimořádnými vlastnostmi, jež přispívají k lepšímu pocitu při jízdě a k základnímu pravidlu každé cesty dopravními prostředky – pravidlu „šťastného návratu“. Výjimečných vlastností se můžeme dočkat například u výrobní řady s názvem Cool Blue.jízda v osvětleném tunelu

Osram Cool Blue Intense

Jednovláknové H7 – s pronikavým světlem Cool Blue Intense od výrobce Osram jste se již mohli setkat v běžném silničním provozu, pokud sami nevlastníte některý z těchto výrobků. Spolu s produktovou řadou Night Breaker jsou to jedny z nejprodávanějších typů autožárovek na našem i evropském trhu. Proč tomu tak je? Výhody jsou zjevné již na první pohled – více umělého světla v jízdním pruhu, větší přehled v zorném úhlu řidiče, širší světelný kužel a také odlišná barva vyzařovaného světla. Ta je zejména u modelu Cool Blue více směřována do neutrální bílé při teplotě chromatičnosti 4200 K. Ta přispívá ke snížení únavy za volantem a k většímu pohodlí při jízdě a tím pádem k redukci stresu, kterého je dnes kolem nás všude plno.přední světlomet
Parkovací světla W5W – pronikavého chladného paprsku se však můžete dočkat i u žárovek pro parkovací světla. Výrobce Osram pamatoval i na drobné žárovky W5W Lightpark.cz, které v provedení Cool Blue Intense poskytují lehce namodralé ostré světlo, jehož jas je dobře viditelný i při parkování na špatně osvětlených místech. Svit těchto autožárovek je nejen stylový a efektní, ale především zaručuje vyšší bezpečnost a ochranu před náhodným střetem zaparkovaného vozu s jedoucími vozidly.