Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Business

Naše elektřina

Když vypadne doma elektrický proud, tak je to vždycky velká škoda. Tedy alespoň mně to vždycky hodně naštve, protože si nemám potom jak nabít mobil anebo notebook. Ani nevíte, jak mě to vždycky štve, když se třeba chci koukat nějaký skvělý film a potom mi nejde televize. Tak tohle mě vždycky vytočí doběla a říkám si, že by televize taky měla být asi někdy na baterky. Opravdu mi to vadí. Pro tyto případy mám taky vlastně doma hodně baterek a taky svíček, ale mobil anebo notebook mi to samozřejmě nenabije. Proto je taky vhodné mít číslo na elektrikáře. A protože jsem z Prahy, tak mám telefonní číslo na elektrikáře z Prahy. Myslím si, že je to velice důležité. Navíc v poslední době je hodně tornád a silných větrů, takže elektrikáře z Prahy budu opravdu často potřebovat. Musím říct, že za poslední tři roky jsem ho volala asi čtyřikrát.

Sluneční zdroj energie.

Nevím, čím to je, že v našem paneláku stále nejde proud. Dokonce už i majitel paneláku volal elektrikáře z Prahy technologie-budov.cz asi čtyřikrát stejně jako já. A vůbec nevíme, čím to je. Někdy podezírám majitele domu, že asi má nějaké staré rozvody, starou elektřinu, protože tohle není možné. A někdy je to taky takové, že dělám důležitou práci do školy na notebooku a když se mi notebook vybije, tak si potom nemám, jak nabít notebook, když vypadne elektrický proud.

Elektrikář vždy pomůže.

Tohle mě vždycky naštve a říkám si, že jsem se dříve měla vyučit asi elektrikářem. Škoda, že někdo z rodiny není elektrikář. Jsem ráda, že ale jinak v Praze máme šikovné elektrikáře, kteří mi vždycky zatím pomohli, když jsem vždycky potřebovala. Navíc v poslední době je elektřina velmi drahá, jak všichni víme. Tak když už musím platit takové nehorázně vysoké peníze za elektřinu, tak bych si taky přála, aby mi proud šel stále, bez ohledu na počasí. Protože nemám ráda, když nemám v ničem jistotu. Ale jistota bohužel není v ničem.