Nezařazené
 

Plavková móda kvalitní výroby

Móda i do vody
Léto je v plném proudu, a lidé jej tráví často u vody. Je jedno, jestli někde na veřejném bazénu, v rybníce, nebo ve vlastním bazénu na zahradě. Člověk se musí mít v čem koupat, a zejména ženy si potrpí na hezké oblečení. Plavky Disstyle jsou nepostradatelnou výbavou na letní radovánky. Dají se koupit v mnoha obchodech, ale kvalitu nemáte zaručenou. U nás seženete jen velmi kvalitní kousky, které si můžete libovolně nakombinovat podle toho, jak se vám líbí jednotlivé vrchní a spodní díly.

červené bikiny

Jednotné máme taky
V nabídce máme nejrůznější barvy a střihy, aby si každá žena mohla vybrat takové plavky, které jí nejvíc padnou a které se jí budou nejvíce líbit. Dávno není potřeba nosit něco, co se nám nelíbí, protože nikde není výběr. U nás výběr máte. Každé postavě budou slušet jednodílné plavky, které se opět dostávají do módy.

Nízké kalhotky i klasické střihy
Některé ženy mají rády co nejmenší plavky, aby se hodně opálily. Pro tyto účely nabízíme brazilky s velmi nízkým pasem, i klasicky střižené kalhotky se zavazováním na bocích. Kombinovat můžete barvy i vzory, záleží jen na vašem vkusu.

bílé plavky

XS-L
Všechny naše kousky si můžete prohlédnout přímo na postavě, což vám pomůže s výběrem. Plavky složené ze dvou různých dílů dnes velmi frčí, a pokud chcete jít s módou, jednoduše si je pořiďte pro svoje vodní radovánky. Plavky krásně drží tvar, barva se nevymývá a vydrží i slanou vodu. S výběrem velikosti vám velmi rádi poradíme, protože výměna zboží nebo vrácení peněz bohužel není z hygienických důvodů možné, jak tomu u nákupu prádla a plavek bývá. Pokud si nejste jisté velikostí, je vždy lepší se poradit s námi.

Nákupem podporujete kvalitní výrobnu oblečení u našich sousedů, protože tyto kousky pochází ze Slovenska a je zde kladen velký důraz na kvalitu všech použitých materiálů. Budeme se těšit na vašem objednávku.