Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Plavková móda kvalitní výroby

Móda i do vody
Léto je v plném proudu, a lidé jej tráví často u vody. Je jedno, jestli někde na veřejném bazénu, v rybníce, nebo ve vlastním bazénu na zahradě. Člověk se musí mít v čem koupat, a zejména ženy si potrpí na hezké oblečení. Plavky Disstyle jsou nepostradatelnou výbavou na letní radovánky. Dají se koupit v mnoha obchodech, ale kvalitu nemáte zaručenou. U nás seženete jen velmi kvalitní kousky, které si můžete libovolně nakombinovat podle toho, jak se vám líbí jednotlivé vrchní a spodní díly.

červené bikiny

Jednotné máme taky
V nabídce máme nejrůznější barvy a střihy, aby si každá žena mohla vybrat takové plavky, které jí nejvíc padnou a které se jí budou nejvíce líbit. Dávno není potřeba nosit něco, co se nám nelíbí, protože nikde není výběr. U nás výběr máte. Každé postavě budou slušet jednodílné plavky, které se opět dostávají do módy.

Nízké kalhotky i klasické střihy
Některé ženy mají rády co nejmenší plavky, aby se hodně opálily. Pro tyto účely nabízíme brazilky s velmi nízkým pasem, i klasicky střižené kalhotky se zavazováním na bocích. Kombinovat můžete barvy i vzory, záleží jen na vašem vkusu.

bílé plavky

XS-L
Všechny naše kousky si můžete prohlédnout přímo na postavě, což vám pomůže s výběrem. Plavky složené ze dvou různých dílů dnes velmi frčí, a pokud chcete jít s módou, jednoduše si je pořiďte pro svoje vodní radovánky. Plavky krásně drží tvar, barva se nevymývá a vydrží i slanou vodu. S výběrem velikosti vám velmi rádi poradíme, protože výměna zboží nebo vrácení peněz bohužel není z hygienických důvodů možné, jak tomu u nákupu prádla a plavek bývá. Pokud si nejste jisté velikostí, je vždy lepší se poradit s námi.

Nákupem podporujete kvalitní výrobnu oblečení u našich sousedů, protože tyto kousky pochází ze Slovenska a je zde kladen velký důraz na kvalitu všech použitých materiálů. Budeme se těšit na vašem objednávku.