Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Selvintech s.r.o. dodává i do zemí EUTrápí vás, že už několik let jste nuceni používat ozdoby, které se vám vlastně ani nelíbí, ale zase je vám hloupé nezdobit na svátky vůbec? Ono se dá jen těžko představit takový vánoční stromek a Vánoce obecně bez jakýchkoliv dekorací. Ale platí to také o Velikonocích a dalších svátcích, které jsme zvyklí slavit. Společnost Selvintech s.r.o. vám nyní ale nabízí cestu, jak z toho ven. Krásné, ručně dělané ozdoby vyšperkují každý stromeček, každý kout v bytě, prostě promění váš domov v oázu správné sváteční nálady! A jak na to? Stačí, když nám zavoláte na 605 460 252.

Ručně dělaná krása vás zcela jistě potěší

A co když volat nechcete? Máte raději písemný kontakt, kde je jasně vidět, co jste požadovali a jaká byla odpověď? Pak vás jistě potěší možnost komunikace skrze elektronickou poštu. Použijte k tomu adresu selvintech@seznam.cz nebo info@selvintech.cz. komunikace s námi je rychlá, efektivní, naše ceny jsou přijatelné a ozdoby, které vám vyrobíme na míru, budou přesným odrazem toho, co jste si přáli.