Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Zboží

Stavitelské práce

Myslím si, že v dnešní době se opravdu všude hodně staví domy či se vše opravuje. A to já, když jedu vždycky přes celou vesnici do města na kole nebo na koloběžce, tak všude vidím rozestavěné domy anebo alespoň to, že někdo dělat novou střechu. Kolikrát si říkám, že lidé asi musí mít dost peněz. To já jsem také letos chtěla dělat novou střechu společně s bratrem, protože jsme zdědili veliký dům, který jsme se rozpůlili. Jenomže když jsme viděli ty dnešní zdražené ceny, tak by se nám to všechno prodražilo o pět set tisíc korun, a to my s i s bratrem vůbec nemůžeme dovolit. To bychom pak několik let žili jako chudáci. A tuhle si opravdu dovolit nemůžeme, tak jsme si řekli, že to uděláme až za dva roky. Stará střecha zatím ještě vydrží tečka, Zkoušeli jsme různé materiály, které vám budou vyhovovat.

Stavby a práce chtějí kvalitu a solidnost.

A protože bratr se v tom vyzná, protože je instalatér a taky zedník, tak jsem řekla bratrovi, ať to všechno udělá on, ať všechno sežene. Byl rád, že to nechám na něm, proto se bratr podíval na webové stránky imtts.cz, kde se podíval taky má dodavatelé doceramu. Myslím si, že právě doceram Imtts.cz bude kvalitní materiál, jako taky různý kompozitní materiál. Protože bratr už kolikrát říkal, že pracuje doceramem, kteří dodávají opravdu kvalitní dodavatelé firem, proto jsem se taky jen tak ze zajímavosti podívala na webové stránky imttscz, kde jsem taky uviděla různé kvalitní výrobky, jako například kompozitní materiály a nebo kvalitní doceram.cz.

Dbám na kvalitu práce a materiálů.

A taky jsem netušila, že něco takového existuje, dokud jsem se na to nepodívala a dokud mi bratr neřekl, že s tímhle materiálem chce pracovat. Byla jsem ráda, že stavitelské a zednické práce budeme dělat právě z tohoto materiálu, který se zdá na první pohled být kvalitní a taky celá firma se zdá být velice solidní, a to se mi taky moc líbí a těší mě to, takže jsem byla ráda, že bratr během dvou dnů našel opravdu kvalitní firmu a dodavatelé. Existují různé druhy kompozitních materiálů a dalších materiálu, jako například kvalitní doceram, který bych vám taky mohla doporučit.