Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Zboží

Tipy na levné dárky pro vašeho tátu

I menší a lacinější dárek ukáže, jak vám na daném člověku záleží. Lásku bychom přeci neměli vyvažovat penězi. Proto se podíváme na tipy na dárku pod 1000 Kč, které potěší vašeho tatínka, nebo kteréhokoliv jiného muže.

Sluchátka

Pokud má váš tatínek rád elektroniku a hudbu, určitě mu uděláte radost novými sluchátky. Máte na výběr ze spousty možností, třeba drátové nebo bezdrátové. Dnes je konkurence v elektronice velká, takže seženete velmi kvalitní sluchátka i za příjemnou cenu pod tisíc korun.

sluchátka

Vitamíny

Především v zimním období našemu tělu občas můžou chybět některé vitamíny. Myslete na zdraví svých blízkých a nadělte jim doplňky stravy v podobě vitamínů. V lékárnách seženete vitamínové komplexy, které jsou určené přesně pro muže, nebo můžete koupit jednotlivé druhy vitamínů, třeba zinek, hořčík nebo vitamín D.

Káva

Pokud je váš tatínek milovníkem kávy, určitě ho potěší, když bude moci ochutnat dobrou, kvalitní kávu. Zjistěte si, jak si kávu připravuje a dle toho uzpůsobte svůj výběr. Můžete mu pořídit balíček kávy z exotických zemí, třeba brazilskou, kolumbijskou nebo španělskou kávu.

káva

Vtipné ponožky

Ponožky jsou klasickým dárkem, který neurazí ale většinou ani nenadchne. Ale co když pořídíte ponožky, které jsou vtipné, originální a navíc kvalitní? Dnes seženete spoustu druhů ponožek s nejrůznějšími potisky, které obdarovaného pobaví a vzpomene si na vás vždy, když bude ponožky nosit.

Zastřihovač vousů

Nosí váš tatínek krátký sestřih vousů? Pak se mu určitě bude hodit zastřihovač vousů, který seženete snadno pod tisíc korun a v dobré kvalitě. Vybírejte takový, který má širokou možnost nástavců, aby si mohl zvolit takovou úpravu, která mu vyhovuje.

Kniha

I když váš tatínek není zrovna fanouškem čtení, mezi knihami je tolik možností, které mu můžete pořídit, že určitě natrefíte na tu správnou volbu. Co takhle kniha o jeho oblíbeném sportovci, zpěvákovi nebo zajímavý cestopis?