Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Zboží

Návrat ke kořenům

Vzpomínáte si na své mládí? Kdy jste byl plný energie a síly, žádná překážka nebyla dost velká, žádný úkol příliš náročný a všechny noci se zdály jako stvořené k milostným dobrodružstvím? Možná se vám občas zasteskne a chtěl byste vrátit čas. Využijte zimní období k načerpání síly a vstupte do nového roku jako jiný muž. K tomu, abyste udělal změnu nemusíte čekat na novoroční předsevzetí, stačí se rozhodnout a změna může přijít už dnes.

Víte, jak ideálně podpořit své tělo v jeho fungování? Klíčovým hormonem pro muže je testosteron. Pokud ho tělo produkuje dostatek, prodáváte ideální výkon v práci, v posilovně, máte dostatek energie a v ložnici jste nezastavitelný. Jenže aby vaše fungovalo ideálně, musíte mu dát odpovídající péči.

muž na verandě

Spíte dostatečně? A jaká je vaše pracovní zátěž? Příliš mnoho práce a stresu, zároveň se sníženým množstvím spánku, to jsou první zabijáci vaší mužnosti. Potom se podívejte, na své stravovací návyky. Máte dostatek všech živin? Je vaše strava vyvážená? Dopřáváte si kvalitní a čerstvě připravené pokrmy? Nebo se ve spěchu odbydete nějakou svačinkou ze supermarketu a navrch přidáte kávu nebo energetický nápoj? Takhle vám vaše tělo nepoděkuje a vaše kondice půjde rychle dolů. A co takový sport? Pravidelný pohyb je nezbytný pro dobré fungování vašeho těla a jeho hormonální produkci.

tablety na listu

Jestli jste k sobě byl upřímný, dbáte o sebe, ale vaše tělo stále stávkuje, především v ložnici, možná je načase hledat jiné řešení. Pokud nejste zastáncem medicínských produktů, zkuste se navrátit ke kořenům, doslova. Vaším lékem může být přírodní viagra, tedy kořen macy peruánské, která má na mužské tělo velmi blahodárné účinky. Samozřejmě za předpokladu, že jinak žijete zdravě. V opačném případě vás nemůžete očekávat odpovídající účinky. Maca peruánská má nejlepší účinky, pokud je užívána dlouhodobě, po polknutí první tablety nemůžete čekat zázraky.

Zkrátka, chcete-li si dopřát nadstandardní péči, nebo prostě potřebujete nakopnout své tělo, aby bylo výkonnější, jste na správném místě.