Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Zboží

Plavte jako doma

Léto, slunce, horko, dlouhé dny – to všechno svádí k návštěvě bazénu. Bazén je velmi oblíbené místo tisíců lidí každý den, protože kde jinde se osvěžit, než právě v chladné a čisté vodě? Koupaliště bývají tak plná, že doslova praskají ve švech, což s sebou nese řadu nevýhod. Je zde často hlava na hlavě, což není příjemné, protože je málo místa nejen u vody, ale i ve vodě. Dalším problematickým místem může být hygiena, protože ne všichni ji dodržují.

bazén u domu

Řešení je jednoduché – mít doma svůj bazén. Kdo má u domu pozemek, má velkou výhodu, protože na něj se zpravidla i menší bazén vejde. U nás najdete velké bazény pro velký počet lidí, i menší bazény třeba jen pro samotný pár. Přemýšlíte and koupí bazénu? Asi vás zajímá, jaké máte možnosti. Zpravidla existují dva druhy bazénů.

– Zapuštěné – splývají s povrchem
– Postavené na povrchu

Velmi oblíbené jsou právě zapuštěné bazény, u kterých je ale složitější umístění, protože je potřeba mít přichystané základy, do kterých se bazén zapustí a terén si upraví podle požadavků zákazník. Bazény nad terénem jsou zase z hlediska bezpečnosti oblíbenější mezi rodiči malých dětí, protože pro samotné dítě je velmi obtížné do bazénu vlézt, a také montáž je snazší – bazén se prostě postaví na předem určené místo. Přemýšlíte nad tím, že si také dopřejete vlastní bazén? Pak vás možná zajímá, kolik bazén stojí. Cena zapuštěných bazénů není nijak vysoká, záleží na typu, který si vyberete. Máme pro vás

žena v bazénu

  • Přelivové bazény
  • Zaoblené
  • Oválné
  • Obdélníkové

A samozřejmostí je servis a prodej příslušenství. Můžete si u nás koupit například osvětlení, bazénovou chemii nebo třeba schůdky. U nás máte vždy garanci kvalitních bazénů, které jsou vyrobeny z odolného polypropylenu, který se k výrobě bazénů běžně používá. Odolá i slunečnímu záření, a i po několika letech používání bude vypadat jako nový.