Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Zboží

Sledujte své potomky

Mládež jako taková, pokud se bavíme o teenagerech okolo patnácti let je právě nejvíce snadno ovlivnitelná, proto veškeré reklamy, které jsou a směřují na tuto cílovou skupinu jsou velmi účinné a fungují. Existuje v tom ale háček a je jen jedna situace, kdy reklama na mladé stoprocentně zabere. Musí v ní figurovat někdo, koho zkrátka znají. Většinou mladí lidé sledují internet a sociální sítě či různé platformy na sledování videí a podobně. Tyto platformy obsahují velké množství dalších mladých lidí, kteří jsou ale mnohem slavnější než vaše děti. Tito mladí lidé se internetem šíří obrovskou rychlostí a znají je všechny děti a mladí, kteří se na internetu a sociálních sítích pohybují.

návykové látky

Těch je opravdu mnoho a není skoro ani jedno dítě nebo mladistvý, který by neměl sociální síť a nesledoval by tyto lidi. Říká se jim influenceři, protože influence je v angličtině jakýsi vliv, takže od tohoto slovíčka je to odvozeno. Mají totiž vliv na mladé, to si dokážeme dost jistě spojit. Tito lidé jsou právě klíčem k dobré reklamě, která má cílit právě na tuto cílovou skupinu. Lidé v tomto věku totiž dají na vše, co jim řekne jejich idol nebo někdo, koho sledují. I když ho neznají osobně, tak mu i přesto věří, protože ho mají rádi a každý den s ním sledují jeho videa, to je tedy důvod k takovéto důvěře.

mládež

A dost často se i stává, že mladí lidé sledují lidi, kteří jsou trochu starší než oni, jsou tedy dospělí a propagují věci, které by děti neměly používat. Z tohoto důvodu je třeba hlídat, na co se vaše dítě dívá a jestli si náhodou něco takového nechce taky koupit. Jsou to zpravidla omamné látky nebo látky, které nejsou pro děti a jejich zdraví dobré. Je to například káva nebo dost podobný kratom, který má za úkol nás také nakopnout. A o tomto víme, že není vhodný pro děti. Jsou různé druhy kratomu podle toho, jakou má barvu. Většinou se používá ten zelený, který jste už jistě někde viděli. Je to poněkud dobrá cesta k tomu zůstat čilý, ale rozhodně ne pro děti.