Business
 

Sídla pro firmy, spolky a nadace

Začínáte s vlastní firmou a nemáte se kde upíchnout, nemáte svoje zázemí? Chcete mít jednoduše image firmy a nevíte jak na to? V tom případě vám pomůže stránka Profi sídla. Tato firma se zaměřuje na poskytování zázemí, sídel pro firmy, pro osoby výdělečně činné, pro nadace a spolky. Reálné zázemí firmy je přece důležité pro její dobré jméno a vizitku. Profi sídla pro vás najdou vhodné zázemí v Praze, v Brně, v Ostravě, Hradci Králové, Jablonci nad Nisou, Liberci, Kladně, v Plzni a v Českých Budějovicích.

práce v kanceláři

Vybrat si můžete z různých cenových relací podle vybavenosti pronájmu. Můžete si pronajmout sídlo s recepcí, zasedací místností, poštovní schránkou, a nebo jen virtuální sídlo s poštovní schránkou a to již od 99 Kč měsíčně. Pokud se rozhodnete pro pronájem, tak v ceně je označení sídla firmy, poštovní schránka, můžete na danou adresu přijímat a uchovávat poštu, v případě doručení pošty je možnost vás kontaktovat přes emaile a nebudete platit žádné jednorázové či zřizovací poplatky.

meeting v kanceláři

Reference na tuto firmu jsou na jejich stránkách velmi kladné, a lidé si Profi sídla opravdu vychvalují. Firma má ve svém týmu zkušené lidi v daném oboru. Jejich cílem je hlavně pomoc spolkům, nadacím a firmám s jejich začátky, snaží se náročné začátky rozrůstající firmy posunout o level výše právě díky pronájmu sídla na určité adrese. Snaží se, aby sídlo bylo vždy dostupné jak pro řidiče, tak pro lidi, co nemají řidičský průkaz a musí se do sídla dopravit pomocí městské hromadné dopravy. Také kladou důraz na celkový vzhled sídla.

Mimo poskytnutí sídla vám firma nabízí pomoc se založením společnosti, změnou sídla, s virtuální kanceláří a sídlem, s trvalým pobytem, s vedením účetnictví, s takzvanou offshore společností a s ready made společností. Dále si můžete vybrat z doplňkových služeb: tvorby webových stránek, internetového marketingu, z podnikatelského a daňového poradenství, rada ohledně víz a pracovních povolení, a přeměny obchodních korporací.