Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Business

Sídla pro firmy, spolky a nadace

Začínáte s vlastní firmou a nemáte se kde upíchnout, nemáte svoje zázemí? Chcete mít jednoduše image firmy a nevíte jak na to? V tom případě vám pomůže stránka Profi sídla. Tato firma se zaměřuje na poskytování zázemí, sídel pro firmy, pro osoby výdělečně činné, pro nadace a spolky. Reálné zázemí firmy je přece důležité pro její dobré jméno a vizitku. Profi sídla pro vás najdou vhodné zázemí v Praze, v Brně, v Ostravě, Hradci Králové, Jablonci nad Nisou, Liberci, Kladně, v Plzni a v Českých Budějovicích.

práce v kanceláři

Vybrat si můžete z různých cenových relací podle vybavenosti pronájmu. Můžete si pronajmout sídlo s recepcí, zasedací místností, poštovní schránkou, a nebo jen virtuální sídlo s poštovní schránkou a to již od 99 Kč měsíčně. Pokud se rozhodnete pro pronájem, tak v ceně je označení sídla firmy, poštovní schránka, můžete na danou adresu přijímat a uchovávat poštu, v případě doručení pošty je možnost vás kontaktovat přes emaile a nebudete platit žádné jednorázové či zřizovací poplatky.

meeting v kanceláři

Reference na tuto firmu jsou na jejich stránkách velmi kladné, a lidé si Profi sídla opravdu vychvalují. Firma má ve svém týmu zkušené lidi v daném oboru. Jejich cílem je hlavně pomoc spolkům, nadacím a firmám s jejich začátky, snaží se náročné začátky rozrůstající firmy posunout o level výše právě díky pronájmu sídla na určité adrese. Snaží se, aby sídlo bylo vždy dostupné jak pro řidiče, tak pro lidi, co nemají řidičský průkaz a musí se do sídla dopravit pomocí městské hromadné dopravy. Také kladou důraz na celkový vzhled sídla.

Mimo poskytnutí sídla vám firma nabízí pomoc se založením společnosti, změnou sídla, s virtuální kanceláří a sídlem, s trvalým pobytem, s vedením účetnictví, s takzvanou offshore společností a s ready made společností. Dále si můžete vybrat z doplňkových služeb: tvorby webových stránek, internetového marketingu, z podnikatelského a daňového poradenství, rada ohledně víz a pracovních povolení, a přeměny obchodních korporací.