Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Business

Nové zážitky díky masáži

Chcete si zajít na masáž, která vám nabídne i něco navíc?
Lidé chodí na masáže velmi rádi, protože je čeká čas plný relaxace a odpočinku. A pokud si zajdete na tu erotickou, čeká vás i velmi příjemné zakončení masáže. Nabízíme erotické masáže v Praze, které vás velmi příjemně překvapí. Pokud nemáte žádnou zkušenost s tímto druhem masáží, je možná čas to změnit. Najdete nás na dvou adresách, a na obou pobočkách najdete velmi příjemné dámy, které vás namasírují od hlavy až po konečky prstů na nohách.

masáž muže

Několik druhů masáží
Erotická masáž se vyznačuje tím, že během masáže dochází i k masáži pohlavních orgánů, čímž může dojít na jejím konci k vyvrcholení. Není to nic, za co by se měl člověk stydět. Proto pokud chcete poznat, jak vaše tělo reaguje na různé doteky, navštivte náš salon. Co vás po příchodu čeká?

Před každou masáží je nutné, abyste absolvovali sprchu. Tu si můžete dát s masérkou nebo sami. Dostanete přezůvky, župan a ručník, a po sprše jste připraveni zažít něco nového. Erotické masáže provádí naše zkušené masérky, které dodržují přesný postup. Ten je důležitý zejména u masáže prostaty, kde je třeba nejprve klienta řádně připravit, a poté použít jednorázové rukavice a lubrikant, aby byla masáž co nejvíce příjemná.

masážní pomůcky

Užít si u nás můžete třeba i masáž lávovými kameny, body-to-body masáž nebo full body masáž. Pokud si něčím nejste jisti, stačí se zeptat, a my vám všechno rádi vysvětlíme. Erotické masáže jsou velmi oblíbené, protože mají pozitivní vliv na tělo i na mysl. Na masáži si každý krásně odpočine, a díky péči o intimní partie možná zjistíte, co se vám vlastně líbí, a co vám chybělo. Péče o sexualitu je velmi důležitá, a díky erotické masáži možná najdete něco, co dodá šťávu vašemu skomírajícímu sexuálnímu životu. Vědomosti o svém těle můžete díky tomu využít ve svém sexuálním životě, a jeho kvalita půjde strmě nahoru.