Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Zboží

Plánování svatby bez stresu

Plánujete svatbu, a už víte, kdy a kde se budete brát?
Při plánování svatby je důležité na nic nezapomenout. Stačí jedna malá chyba a může poznamenat celou svatbu. Je dobré si vytvořit seznam věcí, které chcete a potřebujete zařídit. Jednou ze základních a prvních věcí, kterou budoucí novomanželé řeší, je svatební oznámení Goldpress. To oznamuje rodinám a přátelům místo, datum a čas obřadu. Součástí oznámení bývají pozvánky ke sváteční tabuli.

svatební oznámení

Vzhled oznámení zpravidla koresponduje s tématem svatby
Máte nějaké téma svatby? Budete mít specifickou barvu výzdoby a šatů, nebo například výzdobu z určitého druhu květin? Nevěsty většinou volí takový design oznámení a jeho dalších součástí podle stylu svatby. Celek potom vypadá velmi hezky. U nás najdete obrovské množství designů, ze kterých si můžete vybrat oznámení i pro svou svatbu.

Moderní i klasické
Každý pár má jiný vkus, a proto nabízíme tolik designů. U nás je z čeho vybírat. Můžete mít barevná oznámení, zlatá, s květinami nebo třeba s postavičkami. Je jen na vás, čemu dáte přednost. Kromě oznámení můžete sladit i obálky, jmenovky, pozvánky ke stolu a přikoupit můžete různé papírové nezbytnosti na svatební stůl.

papírové oznámení

V nabídce máme konfety, krabičky na cukroví a na výslužky, nebo třeba misky na zmrzlinu či ubrousky a talíře. Každá kdo plánuje svatbu u nás najde papírové zboží, které bude vypadat hezky na každé svatbě. Svatební oznámení vám velmi rádi připravíme v nejbližším možném termínu. Čím dříve si jej objednáte, tím je to samozřejmě lepší, protože budete mít jistotu, že oznámení a všechno ostatní budete mít připraveno s předstihem. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoct, neváhejte se na nás obrátit. Jsme velmi dobří v návrzích svatebních oznámení, a nevěsty si ty naše vybírají velmi často. Proto neváhejte, a nenechávejte jej na poslední chvíli.