Zboží
 

Plánování svatby bez stresu

Plánujete svatbu, a už víte, kdy a kde se budete brát?
Při plánování svatby je důležité na nic nezapomenout. Stačí jedna malá chyba a může poznamenat celou svatbu. Je dobré si vytvořit seznam věcí, které chcete a potřebujete zařídit. Jednou ze základních a prvních věcí, kterou budoucí novomanželé řeší, je svatební oznámení Goldpress. To oznamuje rodinám a přátelům místo, datum a čas obřadu. Součástí oznámení bývají pozvánky ke sváteční tabuli.

svatební oznámení

Vzhled oznámení zpravidla koresponduje s tématem svatby
Máte nějaké téma svatby? Budete mít specifickou barvu výzdoby a šatů, nebo například výzdobu z určitého druhu květin? Nevěsty většinou volí takový design oznámení a jeho dalších součástí podle stylu svatby. Celek potom vypadá velmi hezky. U nás najdete obrovské množství designů, ze kterých si můžete vybrat oznámení i pro svou svatbu.

Moderní i klasické
Každý pár má jiný vkus, a proto nabízíme tolik designů. U nás je z čeho vybírat. Můžete mít barevná oznámení, zlatá, s květinami nebo třeba s postavičkami. Je jen na vás, čemu dáte přednost. Kromě oznámení můžete sladit i obálky, jmenovky, pozvánky ke stolu a přikoupit můžete různé papírové nezbytnosti na svatební stůl.

papírové oznámení

V nabídce máme konfety, krabičky na cukroví a na výslužky, nebo třeba misky na zmrzlinu či ubrousky a talíře. Každá kdo plánuje svatbu u nás najde papírové zboží, které bude vypadat hezky na každé svatbě. Svatební oznámení vám velmi rádi připravíme v nejbližším možném termínu. Čím dříve si jej objednáte, tím je to samozřejmě lepší, protože budete mít jistotu, že oznámení a všechno ostatní budete mít připraveno s předstihem. Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoct, neváhejte se na nás obrátit. Jsme velmi dobří v návrzích svatebních oznámení, a nevěsty si ty naše vybírají velmi často. Proto neváhejte, a nenechávejte jej na poslední chvíli.