Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Zboží

Multifunkční sedací nábytek

Trendy se stále mění a vrací v různých oblastech – módě, lifestyle i interiérovém designu. Trendy přijdou, jsou populární několik měsíců a zas jak rychle vznikly, tak rychle zaniknou. Několik let zpátky byt v sekci bydlení trend sedacích pytlů a vaků. Opravdu to byl pouze trend nebo se jedná o praktický kus nábytku. Za vše mluví stálý zájem o tento druh produktu, ačkoliv uplynulo již několik let od jejich boomu.

sedací pytel

Jaké jsou jejich výhody? Jsou pohodlné a když říkám pohodlné myslím tím opravdu super komfortní. Lze si na ně sednout, lehnout a přizpůsobit si tvar pytle či vaku přesně dle vašich preferencí. Vyrábějí se mnoha barvách, takže dokonale sednou do vašeho interiéru a perfektně ho doladí. V zimě jistě oceníte polystyrenovou výplň, která vás v chladných večerech zahřeje.

Na internetu lze najít nepřeberné množství sedacích pytlů a vaků různých tvarů, barev i materiálů. Ceny se také diametrálně liší – samozřejmě záleží na velikosti pytle. Jak si můžeme být jistí, že zde platí pravidlo čím dražší tím kvalitnější. Nenechte se napálit a zvolte si pytle které nabízí vysokou kvalitu za přívětivou cenu. Které to jsou? Přeci ty od značky Beanbag.

sedací vak

Společnost byla založena v roce 2013. Ve stejný rok přišli také na český trh s nabídkou sedacího nábytku. Zaměřují se na komfortní stylové sedací pytle a vaky v nejrůznějších tvarech a velikostech s nabídkou téměř každé barvy. Nebaví vás jednobarevné sedací pytle? Nevadí, v nabídce jsou i dvoubarevné verze. Otočíte si pytel na tu barvu, kterou na kterou aktuálně máte náladu a užívejte si relax.

Jak lze využít sedací vak od značky Beanbag? Jak jsem již zmínila, tento typ nábytku je velice variabilní. K tomu napomáhá i vychytávka společnosti ve formě popruhů. Ty vám napomohou udržet vak v požadovaném tvaru. Pokud je tam však nechcete dají se jednoduše odepnout.