Zboží
 

Multifunkční sedací nábytek

Trendy se stále mění a vrací v různých oblastech – módě, lifestyle i interiérovém designu. Trendy přijdou, jsou populární několik měsíců a zas jak rychle vznikly, tak rychle zaniknou. Několik let zpátky byt v sekci bydlení trend sedacích pytlů a vaků. Opravdu to byl pouze trend nebo se jedná o praktický kus nábytku. Za vše mluví stálý zájem o tento druh produktu, ačkoliv uplynulo již několik let od jejich boomu.

sedací pytel

Jaké jsou jejich výhody? Jsou pohodlné a když říkám pohodlné myslím tím opravdu super komfortní. Lze si na ně sednout, lehnout a přizpůsobit si tvar pytle či vaku přesně dle vašich preferencí. Vyrábějí se mnoha barvách, takže dokonale sednou do vašeho interiéru a perfektně ho doladí. V zimě jistě oceníte polystyrenovou výplň, která vás v chladných večerech zahřeje.

Na internetu lze najít nepřeberné množství sedacích pytlů a vaků různých tvarů, barev i materiálů. Ceny se také diametrálně liší – samozřejmě záleží na velikosti pytle. Jak si můžeme být jistí, že zde platí pravidlo čím dražší tím kvalitnější. Nenechte se napálit a zvolte si pytle které nabízí vysokou kvalitu za přívětivou cenu. Které to jsou? Přeci ty od značky Beanbag.

sedací vak

Společnost byla založena v roce 2013. Ve stejný rok přišli také na český trh s nabídkou sedacího nábytku. Zaměřují se na komfortní stylové sedací pytle a vaky v nejrůznějších tvarech a velikostech s nabídkou téměř každé barvy. Nebaví vás jednobarevné sedací pytle? Nevadí, v nabídce jsou i dvoubarevné verze. Otočíte si pytel na tu barvu, kterou na kterou aktuálně máte náladu a užívejte si relax.

Jak lze využít sedací vak od značky Beanbag? Jak jsem již zmínila, tento typ nábytku je velice variabilní. K tomu napomáhá i vychytávka společnosti ve formě popruhů. Ty vám napomohou udržet vak v požadovaném tvaru. Pokud je tam však nechcete dají se jednoduše odepnout.