Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Zboží

Čistá voda

Na velikosti bazénu nezáleží, voda jako voda, jen do toho většího se bude muset dávat více toho neb onoho. Také údržba menšího dá méně práce, ale e jinak v tom skutečně rozdíl není. I když jsem napsal, že voda jako voda, není do pravda doslova. Každá má více nebo méně pH také je různě „tvrdá“ či „měkká“. Ale to všechno nebude souviset s tím, s čím se nyní obeznámíme. Hlavní čistič, a to čistič mechanický, tedy není založen na chemické bázi, je bezesporu filtr. Tedy, abych byl zcela přesný, celá bazénová filtrace.

bazén

Bez ní máte vodu do několika dnů takovou, že by tam nevlezlo ani prasátko. Je to dáno přírodou a námi samotnými. Voda se prostě špiní a je třeba ji čistit. Jako první nastupuje síťový sběrač, ale ani on nedokáže zlikvidovat drobné částice. Na to je zde výše uvedená filtrace.

Té je samozřejmě více druhů, ale nejvíce rozšířená je filtrace písková. Ta je sice dražší než jednoduchá kartušová, ale pozdější náklady jsou mnohem nižší. U kartušové filtrace je totiž nutno kartuše měnit a to často. U pískové filtrace stačí občas propláchnou písek. A pozor, i ten se musí samozřejmě občas vyměnit, ale zde je to v závislosti na provozu. Písek klidně vydrží i tři roky a více. U kartuší můžeme směle hovořit, ale zase v závislosti na provozu o půlroční výměně, když přimhouříme jedno oko a provoz bude minimální.

voda

Pískové filtrace tedy mají v tomto proti kartušovým velkou výhodu a je čistě na majiteli, jak bude investovat. Zda o dost méně na poprvé a pak měnit kartuše za nemalý peníz, nebo více peněz do pískové a pak mít delší dobu pokoj. Pokud sami nevíte, jakou filtraci si zvolit, tak si klikněte na výše uvedený odkaz a ten vás přenese na web společnosti, kde je uveden i telefon. Zde se můžete poradit s odborníkem a také ihned filtraci zakoupit a nechat si ji dovézt až před dům. Pohodlné a rychlé, takže to využijte.