Dovolená
 

Last minute dovolená = ušetřené peníze

Léto každoročně vyžene za hranice miliony lidí, a to včetně obyvatel ČR. Mnoho lidí si che užít dovolenou, a to nejlépe u moře. Cestovní kanceláře se předhánějí, kdo nabídne klientům lepší ceny a lepší ubytování a služby. Díky tomu je nabídka poměrně pestrá, a člověk si tak může snadno vybrat dovolenou, která mu bude nejvíce vyhovovat.

plážový resort

Je tu září
Mnoho lidí využívá začátku léta, a na dovolenou vyráží už v červnu. Cestovní kanceláře nabízí v tuto dobu levnější zájezdy, kterých někteří lidé využívají, aby ušetřili. A kdo v dnešní době nechce ušetřit? Stejně je tomu právě na sklonku léta, kdy zase kanceláře nabízí last minute zájezdy, které si můžete užít za velmi dobrou cenu. Srpen skončil a máme tu právě září, kdy můžete strávit poslední slunné dny někde na pláži u moře.

Dovolená není jen o prázdninách
Právě začátek září nabízí poslední možnost, jak si užít dovolenou. Ještě jste nikde nebyli, a přemýšlíte nad tím, že někam vyrazíte? Porozhlédněte se po nabídkách jednotlivých kanceláří, a možná budete překvapeni, jaké nabídky najdete. To je právě ten důvod, proč někteří čekají na konec léta, aby si i oni užili moře a teplé pláže.

žena na pláži

Protože naprostá většina lidí cestuje na dovolené v létě, jsou zacpané silnice. Tomu se v září vyhnete, protože je mnohem menší množství lidí, kteří mají dovolenou v září. Dovolená koncem léta má tedy více pozitiv než negativ. Sbalte si kufry a vydejte se na cestu za sluníčkem, kterého teď u nás bude méně a méně. Užít dovolenou si můžete i teď, tak pokud vás ta vaše ještě čeká, neváhejte a vyberte si, kam pojedete. Ceny za last minute zájezdy jsou více než příjemné, a díky tomu neutratíte za dovolenou tolik peněz, jako v hlavní sezoně.
TIP: nikdy nezapomeňte na dobré cestovní pojištění. Vždy si ověřte, zda jej máte zahrnuto v ceně zájezdu, případně v jaké výši a co všechno pojištění obsahuje.