Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Dovolená

Last minute dovolená = ušetřené peníze

Léto každoročně vyžene za hranice miliony lidí, a to včetně obyvatel ČR. Mnoho lidí si che užít dovolenou, a to nejlépe u moře. Cestovní kanceláře se předhánějí, kdo nabídne klientům lepší ceny a lepší ubytování a služby. Díky tomu je nabídka poměrně pestrá, a člověk si tak může snadno vybrat dovolenou, která mu bude nejvíce vyhovovat.

plážový resort

Je tu září
Mnoho lidí využívá začátku léta, a na dovolenou vyráží už v červnu. Cestovní kanceláře nabízí v tuto dobu levnější zájezdy, kterých někteří lidé využívají, aby ušetřili. A kdo v dnešní době nechce ušetřit? Stejně je tomu právě na sklonku léta, kdy zase kanceláře nabízí last minute zájezdy, které si můžete užít za velmi dobrou cenu. Srpen skončil a máme tu právě září, kdy můžete strávit poslední slunné dny někde na pláži u moře.

Dovolená není jen o prázdninách
Právě začátek září nabízí poslední možnost, jak si užít dovolenou. Ještě jste nikde nebyli, a přemýšlíte nad tím, že někam vyrazíte? Porozhlédněte se po nabídkách jednotlivých kanceláří, a možná budete překvapeni, jaké nabídky najdete. To je právě ten důvod, proč někteří čekají na konec léta, aby si i oni užili moře a teplé pláže.

žena na pláži

Protože naprostá většina lidí cestuje na dovolené v létě, jsou zacpané silnice. Tomu se v září vyhnete, protože je mnohem menší množství lidí, kteří mají dovolenou v září. Dovolená koncem léta má tedy více pozitiv než negativ. Sbalte si kufry a vydejte se na cestu za sluníčkem, kterého teď u nás bude méně a méně. Užít dovolenou si můžete i teď, tak pokud vás ta vaše ještě čeká, neváhejte a vyberte si, kam pojedete. Ceny za last minute zájezdy jsou více než příjemné, a díky tomu neutratíte za dovolenou tolik peněz, jako v hlavní sezoně.
TIP: nikdy nezapomeňte na dobré cestovní pojištění. Vždy si ověřte, zda jej máte zahrnuto v ceně zájezdu, případně v jaké výši a co všechno pojištění obsahuje.