Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Odvoz vozu na zavolání

Pokud jste se někdy vydali na party autem jako řidič a někdo Vás i tak přemluvil, ať si dáte deci, tak není nic jednoduššího, než si zavolat odvoz. Ten je, ale někdy těžký sehnat a proto je dobré se obrátit na firmu, která se těmito služby zabývá. Odvoz vozu je firma, který se postará o Vás i Vaše auto a dopraví Vás v bezpečí domů.

Odvoz

Firma vesměs funguje jako taxi služba s tím rozdílem, že odváží Vaše auto domů společně s Vaší maličkostí.

Jestliže tedy jste v nepříjemné situaci, není nic lehčího, než vytočit číslo firmy a objednat si dovoz. Na druhé straně telefonu Vám dopoví dispečer, se kterým začnete řešit odvoz. Důležité bude pro dispečera, kde se nacházíte a jaký máte tip automobilu. Poté se podívá do systému a vybere posádku, která je k Vám nejblíže. Pokud budete se stanoveným časem odvozu souhlasit, tak Vám dojde textová zprávě, ve které bude uvedena poznávací značka vozidla, tovární značka a tip vozu. Tyto informace jsou pro lehčí orientaci. Díky nim poznáte hned přijíždějící posádku pro Vás a nemůže dojít k žádné záměně.

Odvoz (2)

Po přijetí půjde jeden řidič s Vámi do auta, kde se opíše stav kilometrů a můžete, vyrazit. Před Vaším domem Vám předá klíče od Vašeho vozu a vy se s řidičem finančně vyrovnáte. Budete tak mít auto v bezpečí domova a nebudete se muset Bát od jeho odcizení.

Na webových stránkách se můžete podívat na podrobný ceník služeb, které služba nabízí. Najdete zde také kontakt a to jak telefonický, tak email. Firma dále pronajímá řidiče, které se mohou hodit na odvoz z nejrůznějších akcí a podobných věcí.

Pokud jste se tedy dostali do nepříjemné situace, zkuste popřemýšlet nad touto službou. Nejen, že nebudete riskovat odebrání řidičského průkazu, ale také nedostanete vysokou pokutu, která by se Vám nemusela vyplatit. Proto vždy, než usedneš do auta, se dobře rozmysli, zda to za to stojí.