Business
 

Párty stan se hodí i pro firemní akce

Narozeniny

Chystáte oslavu narozenin a nechcete ji trávit ve vnitřních prostorách? Pak máte jedinečnou možnost pronajmout si párty stan. Ten může mít mnoho podob, může jít o stanovou konstrukci bez bočnic, pouze se střechou, anebo půjde o stan uzavřený, který spolehlivě chrání i před větrem a prachem.

Ať už si vyberete jakýkoli stan, jde o řešení, které se hodí na každou zahradu, a které chrání před sluncem a dešťovými přeháňkami. Máte pak spolehlivé zázemí zejména pro stolování a uložení pokrmů včetně dortů a moučníků. Rozměry párty stanů bývají ve velmi širokém rozpětí, proto vám doporučujeme zjistit, jaké máte možnosti, a jak velký stan pořídit pro určitý počet pozvaných hostů.

oslava na zahradě

Firemní akce

Také patříte k těm šťastlivcům, kteří dobře vychází se svými kolegy a pořádají občas nějaké soukromé firemní párty? Je známo, že některé kolektivy jezdí např. na Šumavu, kde si zaplatí ubytování v hotelu a tráví tam společně část dovolené nebo prodloužené víkendy a jezdí po Šumavě na kole.

Stejně tak je možné využít pronájmu párty stanů a umístit je do zahradních prostor, kde uspořádáte hostinu jen tak, pro radost. Za takovýchto podmínek se pak lépe řeší pracovní záležitosti, všichni tu vystupují jako rovný s rovným a lépe se tu diskutuje na témata, která by se měla ve firmě zlepšit. Je to svým způsobem i psychologický tah, protože mnohem lépe se přistupuje na vzájemnou dohodu v okamžiku, kdy je vám fajn, máte před sebou talíř s nějakou dobrotou a ostatní jsou na tom velmi podobně.

ženy na svatbě

Znáte seriál „Rozpaky kuchaře Svatopluka“? V úvodu se rozezní melodie, kterou doplnil svým zpěvem Waldemar Matuška, a zpívá doslova: „Kuchař je umělec a psycholog a stratég, vždy plné mísy chytře vmísí do šarvátek..“. S plným žaludkem a se zaměřením na chuť pokrmů se totiž ty šarvátky řeší mnohem lépe, a bez konfliktů.