Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Business

Párty stan se hodí i pro firemní akce

Narozeniny

Chystáte oslavu narozenin a nechcete ji trávit ve vnitřních prostorách? Pak máte jedinečnou možnost pronajmout si párty stan. Ten může mít mnoho podob, může jít o stanovou konstrukci bez bočnic, pouze se střechou, anebo půjde o stan uzavřený, který spolehlivě chrání i před větrem a prachem.

Ať už si vyberete jakýkoli stan, jde o řešení, které se hodí na každou zahradu, a které chrání před sluncem a dešťovými přeháňkami. Máte pak spolehlivé zázemí zejména pro stolování a uložení pokrmů včetně dortů a moučníků. Rozměry párty stanů bývají ve velmi širokém rozpětí, proto vám doporučujeme zjistit, jaké máte možnosti, a jak velký stan pořídit pro určitý počet pozvaných hostů.

oslava na zahradě

Firemní akce

Také patříte k těm šťastlivcům, kteří dobře vychází se svými kolegy a pořádají občas nějaké soukromé firemní párty? Je známo, že některé kolektivy jezdí např. na Šumavu, kde si zaplatí ubytování v hotelu a tráví tam společně část dovolené nebo prodloužené víkendy a jezdí po Šumavě na kole.

Stejně tak je možné využít pronájmu párty stanů a umístit je do zahradních prostor, kde uspořádáte hostinu jen tak, pro radost. Za takovýchto podmínek se pak lépe řeší pracovní záležitosti, všichni tu vystupují jako rovný s rovným a lépe se tu diskutuje na témata, která by se měla ve firmě zlepšit. Je to svým způsobem i psychologický tah, protože mnohem lépe se přistupuje na vzájemnou dohodu v okamžiku, kdy je vám fajn, máte před sebou talíř s nějakou dobrotou a ostatní jsou na tom velmi podobně.

ženy na svatbě

Znáte seriál „Rozpaky kuchaře Svatopluka“? V úvodu se rozezní melodie, kterou doplnil svým zpěvem Waldemar Matuška, a zpívá doslova: „Kuchař je umělec a psycholog a stratég, vždy plné mísy chytře vmísí do šarvátek..“. S plným žaludkem a se zaměřením na chuť pokrmů se totiž ty šarvátky řeší mnohem lépe, a bez konfliktů.