Feis

Bydlení není žádná výsada, spíše je to potřeba, ba přímo nutnost. Jen ten, kdo má kde bydlet, může plnohodnotně žít. Ale kde vzít peníze na koupi nemovitosti?

Business

V Chorvatsku si můžete koupit nemovitost

Malebnost tamní oblasti – když vyrazíte například do Španělska do blízkosti Barcelony, tamní moře vám neposkytne takové zážitky z obdivování přírodních krás, jako právě Chorvatsko. Je tu nespočet nádherných míst, která lákají fotografy z celé Evropy. Moře tu mívá výrazně azurovou až tmavě modrou či nebesky modrou barvu, a k tomu vás tu mile překvapí porost úžasně vonících borovic. Některé pláže jsou tu sice přeplněné, ale jiné zdaleka ne, a výhodu mají zejména lidé, co si mohou dovolit tu zakoupit nemovitost. Prodej nemovitostí v Chorvatsku probíhá již řadu let a zájem o tuto lokalitu je obrovský. Objekt pak můžete využívat pro své vlastní účely, pro vaši rodinu, příbuzné a vaše přátele, anebo lze samozřejmě dům pronajímat. Koupí nemovitosti v Chorvatsku nemůžete šlápnout vedle, ostatně, pokud máte možnost pracovat alespoň částečně z domova, můžete si tu tamní pobyt užít třeba po celý rok a naopak pronajmout dům či byt v České republice.

pobřeží v Chorvatsku

Teplota moře – Jadran je poměrně teplé moře, v létě se teplota vody pohybuje v rozmezí mezi třiadvaceti a sedmadvaceti stupni Celsia a to je pro letní rekreaci naprosto ideální. Rozhodně tu zažijete lepší podmínky pro koupání, než ve většině přírodních koupališť v tuzemsku, protože tu tamní teplota vody nestoupá příliš vysoko a navíc tu není vždy tak intenzivní sluneční svit.

krása Chorvatska

Slunce – slunečním svitem jsme se dostali k tématu slunečních paprsků, které jsou tu samozřejmě intenzivnější, než u nás, což vám může výrazně přispět k tvorbě tolik opomíjeného vitamínu D. Ne náhodou se mu přezdívá sluneční vitamín a potřebujeme jej pro zdravé kosti, zuby, klouby a také pro dobrou náladu. Dostatek vitamínu D společně s hořčíkem a vitamínem K2 (MK7) vám zajistí, aby se vápník neusazoval ve vašich cévách a nedospěli jste do fáze infarktu myokardu nebo cévní mozkové příhody.